KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989212
nr 1398 9212
J Söderström, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 42x33cm, yttermått inklusive ram: 54x44cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:57:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr